Радіо РетроФМ

  • Ретро ФМ – актуальна, динамічна, жива радіостанція, яка налаштовує на позитивний настрій кожного дня і з роками знаходить все більше своїх шанувальників. Репертуар цієї радіостанції об'єднує золоті хіти радянської та зарубіжної естради 70-90-х років, що визнані багатьма поколіннями. Це тільки улюблені хітові пісні, які завжди хочеться наспівувати. Крім хорошої музики, ефір наповнений новинами, цікавою інформацією, погодою та ін. Замовити рекламу на Ретро FM без посередників ви можете лише в рекламному агентстві "Максимус"
Аудиторія
Цільова аудиторія Ретро радіо - це в основному активні, успішні, фінансово забезпечені люди, віком 30-60р., що підтримують сімейні цінності і цінують стабільність, адже 57% слухачів це одружені люди, які дбають про свою сім"ю і готові здійснювати покупки, щоб забезпечити її добробут.
Рейтинг
За даними всеукраїнського рейтингу, Ретро ФМ займає 5-те місце в аудиторії Universe (міста 50+ тисяч, 12-65 років) та почесне 3-тє місце в своїй цільовій аудиторії «30-50 років».В середньому кожну секунду часу, у містах України Ретро FM слухають 85 тис. чоловік. В найбільш рейтингові періоди дня ця кількість досягає 222 тисячі чоловік.