Реклама на Радіо П'ятниця

  • Радіо П’ятниця - молода українська радіостанція (з 13 лютого 2015р.), яка всього за один рік завоювала любов і вірність слухачів. Для кожного з нас п’ятниця – це маленьке свято, це день, в який можна розслабитися, забути про всі буденні турботи і відпочити з друзями, помріяти про вихідні. Саме такий, легкий, невимушений, святковий настрій допомагає створити радіо П’ятниця. Ефір в основному наповнює душевна, компанійська, улюблена музика 80-х, 90-х і 2000-х років у виконанні українських та російських естрадних виконавців. Замовити рекламу на радіо П'ятниця ви можете в рекламному агентстві "Максимус"
Аудиторія
Ядром аудиторії даного радіо є люди віком 35-45 років, за плечима яких немалий життєвий досвід, чітка позиція, та сформовані певні смаки. Такі люди багато працюють, стабільно заробляють і витрачають гроші з розумом.
Рейтинг
Досить молодий та юний радіобренд П'ятниця вдало знайшов своє місце на ринку і зайняв вільну нішу. Радіостанція межує на форматних стиках радіо "Шасон", "Русское" та радіо "Мелодія". За останній рік Пятниця значно піднялась в загальноукраїнських рейтингах і обійшла багатьох своїх конкурентів.