Реклама на Авторадіо

  • Авторадіо – це мікс найкращих хітів та свіжої інформації для тих, хто слухає радіо за кермом автомобіля! Музичне наповнення станції це популярна поп музика, диско, рок-композиції 80-90-х років, сучасні хіти вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу, а також щогодини - вичерпна інформація про стан всіх національних трас і доріг українських міст від ДАІ, УкрАвтоДор, ДПС, МНС та ін. Замовити рекламу на Авто радио без посередників ви можете лише в рекламному агентстві "Максимус"
Аудиторія
Слухачами Авторадіо є забезпечена, активна та самодостатня частина населення України, серед яких переважають чоловіки. Лояльність аудиторії до реклами і популярність радіостанції серед слухаючих радіо в автомобілі дозволяє донести ваше рекламне повідомлення до важкодоступних цільових груп - тих, хто найбільш активний, хто рідко сумує біля телевізора і проводить час за читанням газет .
Рейтинг
Авторадіо є беззаперечним лідером українського радіоефіру зі слухання в автомобілі. Кожної доби Авторадіо слухають всередньому 588 тис. українських слухачів, 56,5% з яких це чоловіки.