Наші послуги

Реклама в інтернеті
В наш час бізнес можна поділити на дві категорії: той, який присутній в інтернеті, та той, що закривається. Неважливо, чим представлений він у мережі - інтернет-магазином, корпоративним сайтом чи сайтом-візиткою, кожен ресурс потребує рекламної підтримки для забезпечення максимальної ефективності.
Реклама на радіо
Сьогодні реклама на радіо є одним із ефективних, а головне доступних способів просування брендів, товарів та послуг. Ефективність аудіо реклами обґрунтовується можливістю зосередитись на локальних ринках та охопити значну кількість саме цільової аудиторії, адже кожна радіостанція має свого стабільного слухача.
Реклама на телебаченні
Компанія «Максимус» пропонує виготовлення і регіональне розміщення відеороликів рекламного характеру, на всеукраїнських телеканалах – лідерах вітчизняного телеефіру: «Інтер», «1+1», «ТЕТ» та ін. Телереклама була і залишається найефективнішою серед усіх ЗМІ. Такий ефект досягається завдяки вдалому поєднанню звукового та візуального образу, що закарбовується в підсвідомості глядача, а також найбільшим відсотком аудиторії, у порівнянні з іншими ЗМІ.