• Maxymus
  • 22 травня 2018 р.

Радіостанції Львова - огляд FM-простору

Львів’яни є найактивнішими слухачами радіо. За даними  TNS Україна (представника світового лідера в галузі маркетингових досліджень) Львів  – це місто, де показник тижневого охоплення радіостанціями аудиторії є найвищим серед міст-мільйонників. Воно й не дивно, так як радіопростір Львова налічує понад 20 радіостанцій (включно з інтернет-радіо). Пропонуємо вашій увазі  короткий огляд провідних FM-радіо Львова.

89.1 Радіо Рокс  – більша частина наповнення радіостанціїї  – це музика, решта ефірного часу заповнюють тематичні рубрики та розважальні програми. Музичне наповнення орієнтоване на любителів рок-музики, тому в ефірі переважно лунає музика стилів хеві-метал та рок 80-х років. В ефірі також живе спілкування ведучих та цікаві рубрики про найвідоміші рок-хіти та їх виконавців.

89.7 Галичина ФМ  – радіомережа України, що охоплює 21 частоту, почала ефірне мовлення у Львові наприкінці 2010 року.  Гасло радіостанції «Файне радіо», яке пропагує все українське: музику, мову, культуру. Музичне наповнення: сучасні українські пісні та ремікси, музичні композиції іноземних виконавців. Акцент на українських та зарубіжних хітах, які перевірені часом та  вже стали класикою у своєму жанрі. Основна цільова аудиторія — чоловіки і жінки 30-45 років.

90.4  Радіо Шансон розпочало мовлення у 1998 році. Саме це радіо сприяло популяризації шансону в Україні. Жанр у музиці, який не сприймали всерйоз, став повноцінним завдяки цій радіостанції. Музичние наповнення – пост-радянський шансон, а також авторські (бардівські) пісні, міські романси, джаз та мелодії з відомих кінофільмів. Нещодавно команда радіо Шансон дещо розширила свій музичний діапазон, розбавивши його українськими естрадними піснями.

91.1 KІSS FM  – формат радіостанції – DANCE. Насичена, запальна та сучасна радіостанція, в ефірі якої переважає електронна та танцювальна музика. Протягом дня слухачів розважають діджеї та ведучі радіостанцї.

91.5  Мелодія ФМ– всеукраїнська мережева радіостанція перевірена часом (в ефірі понад 15 років). На радіостанції звучать найкращі естрадні пісні 1970-х-1990-х років, а також сучасні українські та зарубіжні хіти. Інформаційне наповнення: ранкові та вечірні шоу, цікаві рубрики про знаменитостей.

91.9 Радіо П’ятниця  – відносно молода українська радіостанція, що розпочала мовлення 13 лютого 2015 року. Музичне наповнення – це, в основному, всім відомі естрадні хіти 1980-х-2000-х років  українських та російських виконавців. Основний акцент на розважальні програми, мета яких забезпечити своїм слухачам легкий, невимушений та завжди святковий настрій.

100.8 Радіо Львівська хвиля– місцева радіостанція, яка  вперше прозвучала  в ефірі 11 серпня 1992 року. Основне наповнення – це музика(80%), решта 20% – інформація та реклама. Радіостанція активно популяризує український музичний продукт. Попри це, на хвилі 100.8 значна частина музичного наповнення  – це  різноманітні музично-розважальні програми та хіт-паради, де лунають  пісні різних напрямків та стилів. Так, як Львівська хвиля – це провідна місцева радіостанція, то її аудиторія охоплює різні вікові та соціальні категорії населення Львова.

101.3 Країна ФМ– 100% україномовна радіостанція, що розпочала мовлення 9 листопада 2016 року. Формат: інформаційно-розважальна.  Радіостанція одразу завоювала увагу слухачів, адже такої концентрації сучасних українських хітів ви не почуєте  на інших радіо. Окрім музичного наповнення, є ряд цікавих рубрик, які охоплюють теми  культури, мистецтва та спорту, а також дитячі програми.

101.7  Хіт ФМ– найбільша радіомережа України.   Охоплює  114 частот в українських містах. Хіт ФМ – це така собі універсальна радіостанція, наповнення якої – поп-музика дев'яностих років та початку 2000-х, розбавлена сучасними українськими та зарубіжними хітами. Також ефір наповнюють музичні та політичні рубрики, хіт-паради, привітальні й розважальні програми.

102.1 Радіо Максимум  – колишнє «Радіо 24», де переважав інформаційний контент. Після ребрендингу  радіостанція стала інформаційно-розважальною. Музичне наповнення складають українські та зарубіжні хіти. Також слухачів розважають ранкові та вечірні шоу, тематичні рубрики. Радіостанція веде мовлення у 13-ти містах України.

102.5 Ретро ФМ (тимчасово недоступне в м. Львів) – багатьма улюблена радіостанція, де завжди можна почути найкращі хіти радянської та зарубіжної естради 70-90-х років. Музичне наповнення радіостанції – це пісні, визнані багатьма поколіннями, які завжди хочеться наспівувати. Інформаційна частина наповнення – це новини, прогноз погоди, гороскоп та розважальні рубрики.

103.3 Львівське обласне радіо– місцева радіостанція, де зосереджена велика кількість різних тематичних програм. У студії Львівського радіо часто присутні громадські діячі, представники місцевого самоврядування та культури.  В ефірі радіостанцїї  переважає український музичний контент, проте  звучать також і пісні різних напрямків та стилів зарубіжних виконавців.

103.9  Радіо Енерджі з’явилося в українському ефірі доволі недавно -  2 квітня 2016 року на місці відомої регіональної  радіостанціїї під назвою «Europa Plus». Та це не завадило їй посідати перші місця в рейтингах. Адже сама назва радіостанції говорить за себе: енергійна та сучасна радіохвиля, яка розважає своїх слухачів лише найсвіжішими та найдрайвовішими хітами. Музичний формат — CHR, тобто безперервний музичний мікс, куди входить в основному  танцювальна і поп-музика. Позитивний настрій своїм слухачам забезпечують також ведучі та діджеї радіостанції.

104.3 Дуже Радіо  – «перше туристичне радіо» – так позиціонує себе радіостанція, що почала своє мовлення 24 грудня 2016 року. Музичне наповнення хвилі – це, в основному,  українська популярна музика, а також музика з усіх країн Центральної та Східної Європи, окрім Росії. Родзинка радіо – це інформаційні програми про Карпатський край та безмежний туристичний потенціал Львова.

104.7  Люкс ФМ – українська радіомовна мережа, яка у 1994 році почала мовлення у Львові. Формат радіостанції - Hot AC. Люкс ФМ позиціонує себе як радіо хорошого настрою, тому в ефірі безліч ігрових та розважальних програм, а також рубрика тільки “Хороші новини”. Музичне наповнення – хіт-паради з найтоповішими піснями, а також музика різних жарів та напрямків, що користується популярністю у різних категорій населення.

105.4 АвтоРадіо (тимчасово недоступне в м. Львів) – перше автомобільне радіо, слоган якого «заправся хітами». Музичне  наповнення складає популярна поп-музика, диско, рок-композиції 80-90-х років, сучасні хіти вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу. В ефірі також ранкові розважальні шоу, багато інформації про новинки в автосвіті, про стан всіх національних трас і доріг українських міст від ДАІ, УкрАвтоДор, ДПС, МНС та ін.

106.0 Наше радіо  – в ефірі з 4 квітня 1997 року. Одна з найбільших радіомереж України. Формат радіостанції – музично-інформаційний. В ефірі звучать найкращі пісні українських та російських виконавців 1990-х-2000-х років, а також популярні сучасні хіти українського шоу-бізнесу. Окрім музичного наповнення,  ряд інформаційних програм, хіт-парадів та розважальних рубрик.

106.7 Радіо Незалежність  - Радіо Незалежність одна з перших недержавних радіостанцій в Україні. Веде мовлення у Львові з 1991 року. Формат радіо – музично-інформаційний. Музичне наповнення – переважно композиції вітчизняних виконавців, а також зарубіжні хіти.  Протягом дня в ефірі радіо можна почути випуски новин та привітальні програми.

107.3 Радіо Вголос  почало свою діяльність 16 листопада 2014 року у Львові. Гасло радіостанції  –  «радіо з характером». В ефірі звучить лише якісна музика переважно в стилі софт-рок або поп-рок. Окрім музичного наповнення, значну частину радіоефіру займають авторські програми, випуски правдивих новин та цікаві розважальні проекти.

Таким чином, у Львові є достатній вибір для рекламодавців, які збираються працювати з такиим каналом як радіореклама. Якщо у вас виникають сумніви – почитайте нашу статтю про вибір радіо для реклами: Як обрати радіостанцію.

А щоб не помилитись та довірити свою кампанію професіоналам – телефонуйте в наше агентство, ми докладемо всіх зусиль, аби забезпечити максимальну ефективність кожної вкладеної гривні.