• Maxymus
  • 8 грудня 2016 р.

Ранкове шоу "Let's go! Show" перетворилось на вечірнє "Let's go! Show. Live".

2 грудня у клубі FEST Republic пройшов вечір інтерактивів із глядачами та стендапів від ведучих, мініатюр та імпровізацій із зірками України.

Ведучими заходу та ранкового Let's go! Show від «Радіо NRJ» були, як завжди, усіма улюблені #сашамашафренк.

Саша – найбільш затребуваний ведучий подій в Україні та найрізноманітніших свят по всьому світу, ведучий на ТРК «Україна». Маша – окрім радіо-, ще й телеведуча. Виразна, красива дівчина із дзвінким сміхом.

Френк – автор і ведучий шоу «Real Бодрит» на «2+2», в минулому – актор Comedy Ukraine; майстер жартів та імпровізацій.

Ведучі уже подорожували Україною із «Живими сніданками», але цього разу все було по-вечірньому! Львів – це місто-переможець, за яке проголосувала більшість слухачів, тому саме тут відбулось перше вечірнє Let's go! Show. Live.

Партнери компанії МАКСИМУС отримали запрошення на вечірку, присутніми були поціновувачі «Радіо NRJ» та віддані слухачі ранкового Let's go! Show.

maxymus radio nrj

Особливістю заходу було саме його місце проведення. Клуб FEST Republic з’явився у Львові на місці занедбаного заводу «Галичскло» на вулиці Старознесенській, 24. Працює клуб лише 1-2 рази на місяць. Заклад має кілька просторих залів та велику терасу, з якої відкривається краєвид на Високий Замок та парк «Знесіння».

Зірковими гостями Let's go! Show. Live стали співачка Alyosha та Іван NAVI. Їхні пісні чудово доповнили атмосферу вечірки. Гостей розважали веселими конкурсами, у яких брали участь ведучі та самі зірки, а щасливі переможці – гості вечірки – отримали подарунки.

maxymus nrj